Linie trendu

17.10.12

Witam ponownie! Mam nadzieję, że handel będzie dobrze dla wszystkich, a jeśli nie, to chciałbym myśleć, że są co najmniej uczenie się na własnych błędach i coraz lepiej! Dziś postanowiłem, zamiast po prostu przesłanych zdjęć moich wygranych bym przesłał obraz zrzut ważnego, ale bardzo niedoceniane narzędzie dla każdego użytkownika handlowych LINII arsenał opcjeonline … TREND!

„linia trendu“ to linia przebiegająca tworząc wsparcia lub oporu poziom na wszystkich minimów i maksimów lub w określonej tendencji. Celem linii trendu jest łatwiej na siebie, podczas gdy handel zobaczyć jak wzloty i upadki trendu korelują ze sobą w trend jako całości. linie trendu daje cenne wsparcie lub poziomy oporu, gdzie można się spodziewać cen zawrócić. Gdy linia trendu jest „zepsuty“ (gdy cena zamyka się powyżej lub bardzo dobrze poniżej linii trendu wsparcia lub oporu), które mogą również spodziewać silnego ruchu w danym kierunku.

Na zdjęciu przesłanym mi, widać kilka niechlujny linii przebiegającej przez wszędzie tam, gdzie naprawdę nie wydaje się mieć sens .. Na http://www.opcjeonline.com/opcje-binarne/ początku tak. Linia Chciałbym wszystkim zwrócić uwagę na to, który jest pochyła w dół wraz ze strzałkami dodałem. Przekonasz się, że linia trendu przedstawia upadki tym krótkim okresie trendem. Kiedyś strzałek, aby pokazać, jak cena odbija się od tego poziomu i jest traktowany podobnie jak poziom wsparcia dla ceny nawet jak tendencji spadkowych. W tym konkretnym scenariuszu byś wykonanych 4 zwycięskie zawody tuż przy samej linii trendu. poinformowa? o oszustwa Pozostałe linie, które widzisz są również linie trendu, jednak są one na znacznie większym przedziale czasowym, dlatego nie wydaje się mieć sens w tym obrazie, więc po prostu je ignorować.

Tak … Niezależnie od tego, jakie opcje binarne oprogramowanie do tworzenia wykresów wolisz, byłbym skłonny się założyć, że nie pokaz ma już wbudowaną funkcją liniową, które można wykorzystać do wykreślenia swoje linie trendu. Dać im szansę i daj mi znać, jak to działa dla Ciebie!